Ланци за снег 4WD - Praxis 450-250 - 99270 ЦЕНА: 2,630 ден3,298 ден
Ланци за снег 4WD - Praxis 480-265 - 99272 ЦЕНА: 2,630 ден3,298 ден

Ланци за снег 4WD – Praxis 460-255 – 99271

Достапен

Шифра:99271

ЦЕНА: 2,630 ден3,298 ден

Clear selection
Спореди

Lanci za sneg Praxis – 4WD 460-255 – 99271

Тежина 10 kg
Ланци дим

Ланци 4wd 380-225, Ланци 4wd 390-230, Ланци 4wd 400-240, Ланци 4wd 410-245, Ланци 4wd 450-250, Ланци 4wd 460-255, Ланци 4wd 470-260, Ланци 4wd 480-265, Ланци 4wd 490-270

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег 4WD – Praxis 460-255 – 99271”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе