Ланци за снег 4WD 470-260 - Praxis 9274 ЦЕНА: 2,630 ден3,298 ден
Ланци за снег 4WD - Praxis 380-225 - 99266 ЦЕНА: 2,630 ден3,298 ден

Ланци за снег 4WD 275 – Praxis 9275

Достапен

Шифра:9275

ЦЕНА: 3,030 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 4WD 275 – 9275

Тежина 10.25 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег 4WD 275 – Praxis 9275”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе