Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 50 - 92050 ЦЕНА: 1,200 ден
Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 70 - 92070 ЦЕНА: 1,260 ден

Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 60 – 92060

Достапен

Шифра:92060

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 9 mm- tip- 60-92060

Тежина 3.32 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 60 – 92060”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе