Ланци за снег 4WD 275 - Praxis 9275 ЦЕНА: 3,030 ден
Ланци за снег 4WD - Praxis 390-230 - 99267 ЦЕНА: 2,630 ден3,298 ден

Ланци за снег 4WD – Praxis 380-225 – 99266

Достапен

Шифра:99266

ЦЕНА: 2,630 ден3,298 ден

Clear selection
Спореди

Lanci za sneg Praxis – 4WD 380-225 – 99266

Тежина 8.85 kg
Ланци дим

Ланци 4wd 380-225, Ланци 4wd 390-230, Ланци 4wd 400-240, Ланци 4wd 410-245, Ланци 4wd 450-250, Ланци 4wd 460-255, Ланци 4wd 470-260, Ланци 4wd 480-265, Ланци 4wd 490-270

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег 4WD – Praxis 380-225 – 99266”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе