Нема на залиха
Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 90 - 99887 ЦЕНА: 1,267 ден
Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 110 - 99889 ЦЕНА: 1,267 ден

Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 100 – 99888

Не е достапен

Шифра:99888

ЦЕНА: 1,267 ден

Нема на залиха

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 12 mm- tip- 100 – 99888

Тежина 3.3 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 100 – 99888”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе