Нема на залиха
Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 80 - 99886 ЦЕНА: 1,200 ден
Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 100 - 99888 ЦЕНА: 1,267 ден

Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 90 – 99887

Не е достапен

Шифра:99887

ЦЕНА: 1,267 ден

Нема на залиха

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 12 mm- tip- 90 – 99887

Тежина 3.25 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 90 – 99887”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе