Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 90 - 92090 ЦЕНА: 1,260 ден
Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 110 - 92101 ЦЕНА: 1,260 ден

Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 100 – 92100

Достапен

Шифра:92100

ЦЕНА: 1,260 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 9 mm- tip- 100-92100

Тежина 3.6 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 100 – 92100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе