Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 50 - 99883 ЦЕНА: 1,400 ден
Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 70 - 99885 ЦЕНА: 1,400 ден

Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 60 – 99884

Достапен

Шифра:99884

ЦЕНА: 1,400 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 12 mm- tip- 60 – 99884

Тежина 3.1 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 60 – 99884”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе