MENABO Кровни носачи LEOPARD L црни - 41236 ЦЕНА: 10,057 ден
MENABO Кровни носачи ARIETE silver - 41205 ЦЕНА: 7,429 ден

MENABO Кровни носачи LEOPARD црни – 41237

Има на залиха

Шифра:41237

ЦЕНА: 9,486 ден

Алуминиумска шипка за покривот обезбедена со практичен и брз систем за фиксирање. Профилот „Blade“ ќе обезбеди највисока аеродинамика. Достапни се две должини.

Максимална носивост во kg.: 75 kg

Материјал за стегачи: Абразивна гума

Материјал на профилот: Алуминиум

Систем за прицврстување на шипки на покривот: Брзо со алат

Доставена алатка: да

Додаток за системот Antiheft: вклучен

Боја: црна

Сертификација: TÜV и CITY CRASH

Гаранција: 2 години

Тежина 4 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе