Попуст
Кровен куфер Menabo - DIAMOND 500L. мат црн 5807 ЦЕНА: 19,800 ден

Кровен куфер Menabo – DIAMOND 500l. црн 5790

Достапен

Шифра:5790

ЦЕНА: 20,340 ден

Спореди

Kroven kufer-Menabo – Diamond 500L. crn 5790

Кровен куфер за секоја потреба. Прицврстување на кровни шини со помош на завртки со T-завртки. Систем за брзо поправање достапен како опција. Обезбедено со заклучување со две точки за заклучување и безбедносен систем со брзо затворање. Мазна и сјајна црна површина. 209х79х36,6 см, 16,40 кг.

Тежина 16.40 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровен куфер Menabo – DIAMOND 500l. црн 5790”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе