Пена за кожа Profiline 1л. - Sonax 270300 ЦЕНА: 1,411 ден
Кровни носачи 130см. ALU TEMA - 91331 + Адаптер ЦЕНА: 6,172 ден

Кровен куфер MANIA 460 DUO ABS сребрен 5355 или Црн 5354

Има на залиха

Шифра:5355

ЦЕНА: 32,343 ден

Kroven kufer MANIA 460 DUO ABS srebren 5355

Кровен куфер погоден за било каква потреба, се карактеризира со брзо и безбедно монтирање. Вклучен е и систем за брзо поправање. Обезбедено со заклучување со две точки за заклучување и безбедносен систем со брзо затворање. Двоен отвор десно / лево. Мазна и сјајна сребрена површина. 195х79х36 см, 17 кг.

Тежина 17.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровен куфер MANIA 460 DUO ABS сребрен 5355 или Црн 5354”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе