Попуст
Кровен куфер Menabo - MANIA 460 ABS бел 5342 ЦЕНА: 15,300 ден
Кровен куфер Menabo - MANIA 460l.ABS црн 5343 ЦЕНА: 15,120 ден

Кровен куфер MANIA 460 DUO ABS сребрен 5355 или Црн 5354

1 Достапни

Шифра:5355

ЦЕНА: 15,750 ден

1 Достапни

Спореди

Kroven kufer MANIA 460 DUO ABS srebren 5355

Кровен куфер погоден за било каква потреба, се карактеризира со брзо и безбедно монтирање. Вклучен е и систем за брзо поправање. Обезбедено со заклучување со две точки за заклучување и безбедносен систем со брзо затворање. Двоен отвор десно / лево. Мазна и сјајна сребрена површина. 195х79х36 см, 17 кг.

Тежина 17.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровен куфер MANIA 460 DUO ABS сребрен 5355 или Црн 5354”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе