Попуст
Кровен куфер Menabo - MANIA 460l.ABS црн 5343 ЦЕНА: 16,800 ден 15,120 ден
Држач за скии ИЦЕБЕРГ - 4 91718 ЦЕНА: 3,250 ден

Кровен куфер ВЕНОМ/МАРАТОН 400Л. Сив мат 5923

Достапен

Шифра:5923

ЦЕНА: 12,000 ден 10,800 ден

Спореди

Kroven kufer VENOM/MARATHON 400l. Silver Mat 5923

Кровен куфер MARATHON 400 SILVER MATT функционална за секоја потреба. Конвенционално прицврстување на шипки со помош на максимум 60×40 шуплини во форма на буквар У. 80×40 стапчиња во облик на буквата У достапни како дополнителен комплет. Обезбедено со заклучување со две точки за заклучување. Различни големини достапни за задоволување на потребите на клиентите. Груба површина, мат сребро. 165x79x37 см, 15 кг.

Тежина 13.50 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровен куфер ВЕНОМ/МАРАТОН 400Л. Сив мат 5923”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе