Нема на залиха
Кровен куфер Menabo - MANIA 460l.ABS црн 5343 ЦЕНА: 15,120 ден
Носач за велосипеди Menabo - TOMCAT 43370 ЦЕНА: 2,900 ден

Кровен куфер ВЕНОМ/МАРАТОН 400Л. Сив мат 5923

Не е достапен

Шифра:5923

ЦЕНА: 10,800 ден

Нема на залиха

Спореди

Kroven kufer VENOM/MARATHON 400l. Silver Mat 5923

Кровен куфер MARATHON 400 SILVER MATT функционална за секоја потреба. Конвенционално прицврстување на шипки со помош на максимум 60×40 шуплини во форма на буквар У. 80×40 стапчиња во облик на буквата У достапни како дополнителен комплет. Обезбедено со заклучување со две точки за заклучување. Различни големини достапни за задоволување на потребите на клиентите. Груба површина, мат сребро. 165x79x37 см, 15 кг.

Тежина 13.50 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровен куфер ВЕНОМ/МАРАТОН 400Л. Сив мат 5923”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе