Кровни носачи 115 см. Челични TEMA - 91333 + Адаптер ЦЕНА: 4,343 ден
Освежувач Aroma car organic - Lavender 999563 ЦЕНА: 177 ден

Кровни носачи 130cm. Челични TEMA – 91334 + Адаптер

Има на залиха

Шифра:43340

ЦЕНА: 4,800 ден

Krovni nosaci 130cm. Челични TEMA – 91334 + Adapter vo zavsisnost od tipot na voziloto cena od 1000 do 2286 denari

Тежина 3.25 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровни носачи 130cm. Челични TEMA – 91334 + Адаптер”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Alfa Romeo1592005-
Alfa Romeo159Сите типови
AudiA1Сите типови2012>2014
AudiA3Сите типови2003-2009
AudiA3Сите типови2009-2011
AudiA4B82007-
AudiA64F
AudiQ2Сите типови2017-
BMWX1E842009-
BMWX1F48
BMWX3F252010-
BMWX4 (F26) 2014>
BMWX5F152013-
BMWX6 (F16) 2014>
BMWСерија 2F452014-
BMWСерија 2F462014-
BMWСерија 5E602004-2010
BMWСерија 5F10/F112010-2014
BMWСерија 5F10/F112014-
ChevroletCRUZEСите типови2009-
ChevroletEPICAСите типови2006-
CitroenC3
CitroenC4Сите типови2010-
CitroenC5Сите типови2008-
Dacia
FiatBRAVO
FiatPANDA IIIСите типови
FordC-MAXСите типови2010-
FordFIESTA2002>2008
FordFOCUS IIСите типови
FordFOCUS IIIСите типови2011-
FordFUSIONСите типови2005-2012
FordMONDEO
FordS-MAX II
HondaCIVIC2011>2015
HondaCRVСите типови2007-2012
HondaJAZZ2007>2013
HondaJAZZ2015>
HondaJAZZСите типови
Hyundaii10Сите типови
Hyundaii30Сите типови2012-
Hyundaiix 20Сите типови2010-
HyundaiSonata2009>2014
HyundaiTUCSON2015>
KiaRIO
KiaSPORTAGEСите типови2010-2014
KiaVenga2010>2014
LANCIA
Mazda3Сите типови2013-
Mazda6Сите типови2016>
MazdaCx-5
MercedesC-KlasseW 2021993-1999
MercedesE-KlasseW 2101995-2001
Mitsubishi
NissanQASHQAIСите типови
OpelINSIGNIA
Врати се горе