Купон 300мкд
Кровни носачи Menabo za inter.reling 1350 - 4151 ЦЕНА: 5,200 ден
Магнетен држач за скии Menabo - SHUTTLE 91083 ЦЕНА: 4,490 ден

Магнетен Држач за скии Menabo – IGLOO 91081

Има на залиха

Sku:91081

ЦЕНА: 3,450 ден

Спореди

Drzaci za skii Menabo – IGLOO 91081

  • Магнетен носач за скии што лесно се монтира на покривот на вашиот автомобил без никакви алатки
  • Држи два пара скии
  • Најлесен носач од Menabo, но недостасува заштита против кражба што може да се најдат на други магнетни носачи.
  • Тестиран на пат со аеродинамичен дизајн до 130 км. на час
  • Компатибилен со сите носачи на кровот
Weight 3.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Магнетен Држач за скии Menabo – IGLOO 91081”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top