Нема на залиха
Освежувач Little Dog Оранж - Фруит 38034 ЦЕНА: 180 ден
(ТОП ЦЕНА) Кровен куфер Класик 320л. црн - 2071 ЦЕНА: 8,000 ден

Кровен куфер Елитте 320л. темно сив – 2073

Нема на залиха

Sku:2073

ЦЕНА: 8,000 ден

Out of stock

Спореди

Kroven kufer Elitte 320L. temno siv – 2073
Технички Податоци
Должина – 131 см
Ширина – 78 см
Висина – 38 см
Боја – Темно сива
Волумен – 320 л
Тежина – 11 килограми
Основен материјал – Полипропилен
Материјал на корица – Полипропилен
Растојание помеѓу решетки
мин 500 – макс. 860

Weight 14.0 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кровен куфер Елитте 320л. темно сив – 2073”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top