Попуст
Кровен носач за велосипед Menabo - FLOGGER 4394 ЦЕНА: 2,599 ден
Носач за велосипед Menabo Арт. 4900 - MISTRAL ЦЕНА: 4,199 ден

Кровен држач за велосипед M-Way – Raptor 4358

Има на залиха

Шифра:4358

ЦЕНА: 2,103 ден

Kroven drzac za velosiped M-way – Raptor 4358

• За големина на тркалото од 16 ″ – 28

• Дијаметар на рамката на велосипедот до 30-80 мм

• Погоден за безбеден транспорт на 1 велосипед.

• До 15 кг. капацитет на товар

• Тестирано од Институтот TÜV-GS

• Не се препорачува за карбонски и ALU рамки за велосипеди.

Kroven drzac za velosiped M-Way – Raptor 4358

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровен држач за велосипед M-Way – Raptor 4358”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе