Попуст
Освежувач Aroma Car Supreme - Vanilla 994385 ЦЕНА: 149 ден
Носач за велосипед Menabo Арт. 4900 - MISTRAL ЦЕНА: 3,520 ден

Кровен држач за велосипед M-Way – Raptor 4358

Има на залиха

Sku:4358

ЦЕНА: 1,840 ден

Спореди

• За големина на тркалото од 16 ″ – 28
• Дијаметар на рамката на велосипедот до 30-80 мм
• Погоден за безбеден транспорт на 1 велосипед.
• До 15 кг. капацитет на товар
• Тестирано од Институтот TÜV-GS
• Не се препорачува за карбонски и ALU рамки за велосипеди.

Kroven drzac za velosiped M-Way – Raptor 4358

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кровен држач за велосипед M-Way – Raptor 4358”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top