Нема на залиха
Кровен куфер MANIA 460 ABS сребрен 5344 ЦЕНА: 15,120 ден
Држачи за скии Menabo SILVER ICE 6 скии / 4 даски 91147 ЦЕНА: 6,900 ден

Кровен куфер MANIA 400 ABS бел 5339

Не е достапен

Шифра:5339

ЦЕНА: 13,320 ден

Нема на залиха

Спореди

Kroven kufer MANIA 400 ABS bel 5339

Кровен куфер погоден за било каква потреба, се карактеризира со брзо и безбедно монтирање. Вклучен е и систем за брзо поправање. Заклучување со две точки за заклучување и безбедносен систем со затворање. Мазна и сјајна бела површина. 165x79x37 см, 15 кг.

Тежина 13.5 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровен куфер MANIA 400 ABS бел 5339”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе