Попуст
Кровен држач за велосипед M-Way - Raptor 4358 ЦЕНА: 2,070 ден
Освежувач Aroma car organic - Black Coffee 999561 ЦЕНА: 130 ден

Носач за велосипед Menabo Арт. 4900 – MISTRAL

Достапен

Шифра:4900

ЦЕНА: 3,960 ден

Спореди

Nosac za velosiped Menabo  Art.4900 – MISTRAL

✅ Овозможува транспорт на три велосипеди
✅ Монтирање на задната врата или багажник
✅ Прицврстување со помош на специјални ремени
✅ Макс. оптоварување 45 кг.
✅ Систем против гребење
✅ ISO сертификат

Тежина 4.00 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Носач за велосипед Menabo Арт. 4900 – MISTRAL”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе