Кровен држач за велосипед M-Way - Raptor 4358 ЦЕНА: 2,629 ден
Магнетен Држач за скии Menabo - IGLOO 91081 ЦЕНА: 3,155 ден

Носач за велосипед Menabo Арт. 4900 – MISTRAL

Има на залиха

Шифра:4900

ЦЕНА: 5,257 ден

Nosac za velosiped Menabo  Art.4900 – MISTRAL

✅ Овозможува транспорт на три велосипеди

✅ Монтирање на задната врата или багажник

✅ Прицврстување со помош на специјални ремени

✅ Макс. оптоварување 45 кг.

✅ Систем против гребење

✅ ISO сертификат

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Носач за велосипед Menabo Арт. 4900 – MISTRAL”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе