Нема на залиха
Кровен куфер Елитте 320л. темно сив - 2073 ЦЕНА: 8,000 ден
(ТОП ЦЕНА) Кровен куфер Класик 320л. сив - 2070 ЦЕНА: 6,000 ден

(ТОП ЦЕНА) Кровен куфер Класик 320л. црн – 2071

Не е достапен

Шифра:2071

ЦЕНА: 6,000 ден

Нема на залиха

Спореди

Kroven kufer Classic 320L. crn – 2071
Технички Податоци
Должина – 131 см
Ширина – 78 см
Висина – 38 см
Боја – црн
Волумен – 320 л
Тежина – 11 килограми
Основен материјал – Полипропилен
Материјал на корица – Полипропилен
Растојание помеѓу решетки
мин 500 – макс. 860

Тежина 13.0 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “(ТОП ЦЕНА) Кровен куфер Класик 320л. црн – 2071”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе