Попуст
Кровен куфер MANIA 460 DUO ABS сребрен 5355 или Црн 5354 ЦЕНА: 15,750 ден
Кровен куфер ВЕНОМ/МАРАТОН 400Л. Сив мат 5923 ЦЕНА: 10,800 ден

Кровен куфер Menabo – MANIA 460l.ABS црн 5343

Достапен

Шифра:5343

ЦЕНА: 15,120 ден

Спореди

Kroven kufer Menabo – MANIA 460l. ABS crn 5343

Кровен куфера погоден за било каква потреба, се карактеризира со брзо и безбедно монтирање. Вклучен е брз систем за фиксирање. Обезбедено со заклучување со две точки за заклучување и безбедносен систем со брзо затворање. Мазна и сјајна црна површина. 195х79х36 см, 17 кг.

Тежина 17.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровен куфер Menabo – MANIA 460l.ABS црн 5343”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе