Гумени патосници Easy - 52253 - 4 ком. ЦЕНА: 399 ден
Клуч за тркала телескопски 17-19 - 1719 ЦЕНА: 499 ден

Кровен држач за велосипед TOP BIKE – 4240

Има на залиха

Sku:4240

ЦЕНА: 1,700 ден

Спореди

Kroven drzac za velosiped TOP BIKE – 4240

  • Практичен и функционален
  • Изработен од челик
  • Лесен за монтирање
Weight 2.5 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кровен држач за велосипед TOP BIKE – 4240”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top