Гумени патосници Easy - 52253 - 4 ком. ЦЕНА: 360 ден
Клуч за тркала телескопски 17-19 - 1719 ЦЕНА: 430 ден

Кровен држач за велосипед FOXBAT – 4240

Достапен

Шифра:4240

ЦЕНА: 1,400 ден

Спореди

Kroven drzac za velosiped FOXBAT – 4240

  • Практичен и функционален
  • Изработен од челик
  • Лесен за монтирање
Тежина 2.5 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровен држач за велосипед FOXBAT – 4240”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе
Follow by Email
Instagram