Work Stuff Пумпица за пена 150 мл. - 380356 ЦЕНА: 266 ден
Menabo Кровен носач за велосипед - Pro Tour - 4861 ЦЕНА: 4,000 ден

Menabo Носач за 3 велосипеди – Stand UP 3 – 4635

Достапен

Шифра:4635

ЦЕНА: 11,500 ден

Спореди

Menabo nosac za 3 velosipedi – Stand up 3 – 4635
Носач за велосипеди за багажник изработен од челик и алуминиум.
Лесен за монтажа и се преклопува. Тркалата се прицврстуваат со специјални ремени со систем за брзо откачување. Исклучиво безбеден и посебен со тоа што нема да има потреба од расклопување. Едноставно преклопете го и вашиот простор ќе биде повторно слободен.
Наменет за 3 велосипеди.
Максимална носивост – 45 кг.

Тежина 12.0 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе