Попуст
Патосници GUMEX за багажник Kia CEE'D SportWagon (2012-2018) – 290280 ЦЕНА: 1,200 ден
Патосници GUMEX за багажник Kia Sportage (2010-) – 290345 ЦЕНА: 1,200 ден

Патосници GUMEX за багажник Kia Proceed (2019-) – 290740

Достапен

Шифра:290740

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Patosnici GUMEX za bagaznik Kia Proceed (2019-) – 290740

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,7 кг

Тежина 1.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе