Патосници GUMEX за багажник Kia Proceed (2019-) – 290740 ЦЕНА: 1,600 ден
Патосници GUMEX за багажник Mazda 6 sedan (2013-) – 290170 ЦЕНА: 1,600 ден

Патосници GUMEX за багажник Kia Sportage (2010-) – 290345

Има на залиха

Sku:290345

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Patosnici GUMEX za bagaznik Kia Sportage (2010-) – 290345

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,5 кг

Weight 1.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top