Патосници GUMEX за багажник Hyundai Tucson (2015) – 290380 ЦЕНА: 1,600 ден
Патосници GUMEX за багажник Kia Proceed (2019-) – 290740 ЦЕНА: 1,600 ден

Патосници GUMEX за багажник Kia CEE’D SportWagon (2012-2018) – 290280

Има на залиха

Шифра:290280

ЦЕНА: 1,600 ден

Patosnici GUMEX za bagaznik Kia CEE’D SportWagon (2012-2018) – 290280

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,5 кг

Тежина 1.50 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе