GUMEX Типски гумени патосници – Peugeot 208, Corsa F (2019-) – 222404 ЦЕНА: 1,330 ден
GUMEX Типски гумени патосници – Honda Jazz, HR-V (2015-) – 222414 ЦЕНА: 1,600 ден

GUMEX Типски гумени патосници – BMW X3, X4 (2018-) – 222444

1 in stock

Sku:222444

ЦЕНА: 1,800 ден

1 in stock

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – BMW X3, X4 (2018-) – 222444
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW X3 (G01) (2018-)
BMW X4 (G02) (2018-)
BMW iX3 (G08) (2020-)
Црна боја
Фиксација: да – платформа за осветлување
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,2 кг

Weight 4.30 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top