Купон 100мкд
GUMEX Tipski patosnici - Iveco Daily (2014-) ЦЕНА: 1,390 ден
GUMEX Типски гумени патосници Mercedes Sprinter (2003-2015), LT2 (1997-2005) - 214868 ЦЕНА: 1,330 ден

GUMEX Типски гумени патосници VW CAddy (2003-2015) – 213776

Има на залиха

ЦЕНА: 1,130 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici VW CAddy (2003-2015), (Caddy Maxi 2008-) – 213776

Црна боја
Фиксација: да – круг
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 2,4 кг

Weight 2.360 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top