Попуст
GUMEX Tipski patosnici - Citroen Berlingo (2008-2015) ЦЕНА: 1,080 ден
GUMEX Типски гумени патосници VW CAddy (2003-2015) - 213776 ЦЕНА: 963 ден

GUMEX Tipski patosnici – Iveco Daily (2014-)

Достапен

Шифра:219856

ЦЕНА: 1,197 ден

Спореди

GUMEX Tipski patosnici – Iveco Daily (2014-)

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 3 парчиња
Тежина: 4,6 кг

Тежина 4.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе