Попуст
GUMEX Типски гумени патосници VW CAddy (2003-2015) - 213776 ЦЕНА: 963 ден
GUMEX Типски гумени патосници VW Crafter (2017-) - 221363 ЦЕНА: 1,323 ден

GUMEX Типски гумени патосници Mercedes Sprinter (2003-2015), LT2 (1997-2005) – 214868

1 Достапни

ЦЕНА: 1,197 ден

1 Достапни

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici Mercedes Sprinter (2003-2015), LT2 (1997-2005) – 214868

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 3 парчиња
Тежина: 4 кг

Тежина 3.940 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе