Попуст
Гумени патосници Gumex - VW Polo (2001-2009) 213326 ЦЕНА: 1,197 ден
Гумени патосници Gumex - VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) 212807 ЦЕНА: 1,557 ден

Гумени патосници Gumex – VW Polo (2009-2014), (2014-) 216294

Достапен

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Polo (2009-2014), (2014-) 216294

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,1 кг

Тежина 4.09 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – VW Polo (2009-2014), (2014-) 216294”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWPOLOСите типови2009-2014
VWPOLOСите типови2014-
Врати се горе