Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - VW Polo (2001-2009) 213326 ЦЕНА: 1,390 ден
Гумени патосници Gumex - VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) 212807 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – VW Polo (2009-2014), (2014-) 216294

Нема на залиха

ЦЕНА: 1,550 ден

Нема на залиха

Gumeni patosnici Gumex – VW Polo (2009-2014), (2014-) 216294
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Seat Ibiza (2008-2015)
Seat Ibiza ST (2010-)
VW Polo (2009-2014), (2014-2016)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,1 кг

Тежина 4.09 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – VW Polo (2009-2014), (2014-) 216294”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWPOLOСите типови2009-2014
VWPOLOСите типови2014-
Врати се горе