Гумени патосници Gumex - VW Polo (2009-2014), (2014-) 216294 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex - VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) beige 280385 ЦЕНА: 2,100 ден

Гумени патосници Gumex – VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) 212807

Има на залиха

Шифра:212807

ЦЕНА: 1,929 ден

Gumeni patosnici Gumex -VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) 212807

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

VW Passat B6 (2005-2010)

VW Passat B7 (2011-2014)

Црна боја

Фиксација: да – тркалезна дупка

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,6 кг

Тежина 4.9 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) 212807”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWPASSATB62005-2010
VWPASSATB72011-2014
Врати се горе