Гумени патосници Gumex - VW Passat B8 (2014-) 219184 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - VW Polo (2009-2014), (2014-) 216294 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – VW Polo (2001-2009) 213326

Има на залиха

Шифра:213326

ЦЕНА: 1,390 ден

Gumeni patosnici Gumex – VW Polo (2001-2009) 213326
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
VW Polo (2001-2009)
Црна боја
Фиксација: да – тркалезна дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Тежина 4.22 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – VW Polo (2001-2009) 213326”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWPOLOСите типови2001-2009
Врати се горе