Гумени патосници Gumex - Smart 451  (2010) 217813 ЦЕНА: 1,250 ден
Гумени патосници Gumex - Suzuki Swift (2005-) 218649 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Suzuki Swift, SX 4 (2005) 218996

Има на залиха

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Suzuki Swift, SX 4 (2005) 218996
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Fiat Sedici (2006-)
Suzuki SX4 (2005-)
Suzuki SX4 S-Cross (2013-)
Suzuki Swift (2005-)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг

Тежина 3.94 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Suzuki Swift, SX 4 (2005) 218996”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SuzukiSWIFTСите типови2005-
SuzukiSX 4Сите типови2005-
Врати се горе