Гумени патосници Gumex - Suzuki Swift, SX 4 (2005) 218996 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Suzuki SX4 S-Cross (2013-) 218996 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Suzuki Swift (2005-) 218649

Има на залиха

Sku:218649

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Suzuki Swift (2005-) 218649
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Suzuki Swift (2005-) – 5 ds
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 4,4 кг

Weight 4.35 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Suzuki Swift (2005-) 218649”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SuzukiSWIFTСите типови2005-
Back to Top