Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Suzuki Swift, SX 4 (2005) 218996 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex - Suzuki SX4 S-Cross (2013-) 218996 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Gumex – Suzuki Swift (2005-) 218649

Нема на залиха

Шифра:218649

ЦЕНА: 1,800 ден

Нема на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Suzuki Swift (2005-) 218649

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Suzuki Swift (2005-) – 5 ds

Црна боја

Фиксација: бр

Пакет: комплет од 5 парчиња

Тежина: 4,4 кг

Тежина 4.35 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Suzuki Swift (2005-) 218649”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SuzukiSWIFTСите типови2005-
Врати се горе