Гумени патосници Gumex - Seat Leon (2012-) 217879 ЦЕНА: 1,600 ден
Гумени патосници Gumex - Suzuki Swift, SX 4 (2005) 218996 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Gumex – Smart 451  (2010) 217813

1 in stock

Sku:217813

ЦЕНА: 1,200 ден

1 in stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Smart 451  (2010) 217813

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 3,3 кг

Weight 3.21 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Smart 451  (2010) 217813”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Smart451Сите типови2010-
Back to Top