Гумени патосници Gumex - Seat Leon (2012-) 217879 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Suzuki Swift, SX 4 (2005) 218996 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Gumex – Smart 451  (2010) 217813

Само 1 останати на залиха

Шифра:217813

ЦЕНА: 1,350 ден

Само 1 останати на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Smart 451  (2010) 217813

Црна боја

Фиксација: бр

Пакет: комплет од 2 парчиња

Тежина: 3,3 кг

Тежина 3.21 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Smart 451  (2010) 217813”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Smart451Сите типови2010-
Врати се горе