Гумени патосници Gumex - Seat Alhambra (1996-2009) 215357 ЦЕНА: 1,960 ден
Гумени патосници Gumex - Seat Cordoba, Ibiza (2003-2008) 213349 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Alhambra (2010-) 216994

Има на залиха

Sku:216994

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Seat Alhambra (2010-) 216994
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Seat Alhambra (2010-)
VW Sharan (2010-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,2 кг

Weight 4.20 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Seat Alhambra (2010-) 216994”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatALHAMBRAСите типови2010-
Back to Top