Попуст
Гумени патосници Gumex - Seat Alhambra (1996-2009) 215357 ЦЕНА: 1,683 ден
Гумени патосници Gumex - Seat Cordoba, Ibiza (2003-2008) 213349 ЦЕНА: 1,197 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Alhambra (2010-) 216994

Достапен

Шифра:216994

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Seat Alhambra (2010-) 216994

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,2 кг

Тежина 4.20 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Seat Alhambra (2010-) 216994”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatALHAMBRAСите типови2010-
Врати се горе