Гумени патосници Gumex - Renault Twingo II (2007) 215204 ЦЕНА: 1,390 ден
Гумени патосници Gumex - Seat Alhambra (2010-) 216994 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Alhambra (1996-2009) 215357

Има на залиха

Sku:215357

ЦЕНА: 1,960 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Seat Alhambra (1996-2009) 215357
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Seat Alhambra (1996-2009) – 6 ds
VW Sharan (1996-2009) – 6 ds
Црна боја
Фиксација: да – овална дупка
Пакет: комплет од 6 парчиња
Тежина: 7 кг

Weight 6.95 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Seat Alhambra (1996-2009) 215357”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatALHAMBRAСите типови1996-2009
Back to Top