Гумени патосници Gumex - Seat Alhambra (2010-) 216994 ЦЕНА: 1,600 ден
Гумени патосници Gumex - Seat Exeo (2009-) 212348 ЦЕНА: 1,730 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Cordoba, Ibiza (2003-2008) 213349

Има на залиха

Sku:213349

ЦЕНА: 1,330 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Seat Cordoba, Ibiza (2003-2008) 213349
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Seat Cordoba (2003-2008)
Seat Ibiza (2003-2008)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Weight 4.22 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Seat Cordoba, Ibiza (2003-2008) 213349”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatCORDOBAСите типови2003-2008
SeatIBIZAСите типови2003-2008
Back to Top