Гумени патосници Gumex - Seat Alhambra (2010-) 216994 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Seat Exeo (2009-) 212348 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Cordoba, Ibiza (2003-2008) 213349

Има на залиха

Шифра:213349

ЦЕНА: 1,486 ден

Gumeni patosnici Gumex – Seat Cordoba, Ibiza (2003-2008) 213349

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Seat Cordoba (2003-2008)

Seat Ibiza (2003-2008)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,3 кг

Тежина 4.22 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Seat Cordoba, Ibiza (2003-2008) 213349”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatCORDOBAСите типови2003-2008
SeatIBIZAСите типови2003-2008
Врати се горе