Гумени патосници Gumex - Mercedes Sprinter (2006-) 214875 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes Vito (W639) (2003-2010), (2010-) 216902 ЦЕНА: 1,250 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes Sprinter (1995-2005) 214868

Има на залиха

Шифра:214868

ЦЕНА: 1,390 ден

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes Sprinter (1995-2005) 214868
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes Sprinter (W901 – W905) (1995-2005)
VW LT2 (1997-2005)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 3 парчиња
Тежина: 3,9 кг

Тежина 3.94 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Mercedes Sprinter (1995-2005) 214868”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesSPRINTERСите типови1995-2005
Врати се горе