Гумени патосници Gumex - Kia Picanto (2004-2009), (2009-2011)  213939 ЦЕНА: 1,929 ден
Гумени патосници Gumex - Mercedes Sprinter (1995-2005) 214868 ЦЕНА: 1,486 ден

Гумени патосници Gumex – Kia Picanto (2011-)  217108

1 на залиха

Шифра:217108

ЦЕНА: 1,657 ден

1 на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Kia Picanto (2011-)  217108

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Kia Picanto (2011-2016)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,1 кг

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Kia Picanto (2011-)  217108”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaPICANTOСите типови2011-
Врати се горе