Гумени патосници Gumex - Kia Picanto (2004-2009), (2009-2011)  213939 ЦЕНА: 1,730 ден
Гумени патосници Gumex - Kia Rio (2005-2011) 214595 ЦЕНА: 1,730 ден

Гумени патосници Gumex – Kia Picanto (2011-)  217108

1 in stock

Sku:217108

ЦЕНА: 1,470 ден

1 in stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Kia Picanto (2011-)  217108
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Kia Picanto (2011-2016)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,1 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Kia Picanto (2011-)  217108”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaPICANTOСите типови2011-
Back to Top