Гумени патосници Gumex - Kia Picanto (2011-)  217108 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Kia Sorento (2009-2012) 216394 ЦЕНА: 1,960 ден

Гумени патосници Gumex – Kia Rio (2005-2011) 214595

Има на залиха

Sku:214595

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Kia Rio (2005-2011) 214595
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Kia Rio (2005-2011)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Kia Rio (2005-2011) 214595”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaRIOСите типови2005-2011
Back to Top