Гумени патосници Gumex - Honda CR-V (2017-) 221824 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot 5008 (2017-) 221315 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Kia CEED/ PROCEED (2019-) 221235

Има на залиха

Шифра:221235

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Kia CEED/ PROCEED (2019-) 221235
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Hyundai i30 Hatchback, Wagon (2017-), Fastback (2018-) / i Hybrid MHEV
Hyundai IONIQ (2017-)
Kia CEE’D, CEE’D SW, PROCEED, XCEED (2019-) / i Hybrid MHEV
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,8 кг

Тежина 3.200 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Kia CEED/ PROCEED (2019-) 221235”
TypeWidthProfileSizeSpeed
KiaCEE´D
Врати се горе