Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Ford Transit V184 (2000-2006), (2006-2013) 212095 ЦЕНА: 837 ден
Гумени патосници Gumex - Honda Accord (1996-2002) 250279 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – Ford Transit (2013-) 212095

Не е достапен

ЦЕНА: 1,200 ден

Нема на залиха

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Ford Transit (2013-) 212095

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 2,8 кг

Тежина 3.16 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Ford Transit (2013-) 212095”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordTRANSITСите типови2013-
Врати се горе