Гумени патосници Гумекс - Ford Focus II (2005-2010) 215184 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Гумекс - Ford Fusion (2005-2012) 216164 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Гумекс – Ford Focus III (2011-) 215184

Има на залиха

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Ford Focus III (2011-) 215184
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Ford C-Max (2010)
Ford Grand C-Max (2010-)
Ford Focus II (2005-2010)
Ford Focus III (2011-2018)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг

Тежина 3.91 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Ford Focus III (2011-) 215184”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordFOCUS IIIСите типови2011-
Врати се горе