Попуст
Гумени патосници Гумекс - Ford Focus (2001-2006) 213213 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Гумекс - Ford Focus III (2011-) 215184 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Гумекс – Ford Focus II (2005-2010) 215184

Достапен

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Ford Focus II (2005-2010) 215184

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг

Тежина 3.91 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Ford Focus II (2005-2010) 215184”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordFOCUS IIСите типови2005-2010
Врати се горе