Попуст
Гумени патосници Гумекс - Fiat 500 L 5pcs. (2013-) 219136 ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Гумекс - Fiat Scudo (2007-) 212662 ЦЕНА: 1,080 ден

Гумени патосници Гумекс – Fiat Punto (1999-2005) 211835

Достапен

Шифра:211835

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Fiat Punto (1999-2005) 211835

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,6 кг

Тежина 5.56 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Fiat Punto (1999-2005) 211835”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FiatPUNTOСите типови1999-2005
Врати се горе