Гумени патосници Гумекс - Fiat 500 L (2013-) 219134 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Гумекс - Fiat Punto (1999-2005) 211835 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – Fiat 500 L 5pcs. (2013-) 219136

Има на залиха

Sku:219136

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Fiat 500 L 5pcs. (2013-) 219136
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Fiat 500L (2013-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 4,1 кг

Weight 4.01 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Fiat 500 L 5pcs. (2013-) 219136”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Fiat500 LСите типови2013-
Back to Top