Гумени патосници Гумекс - Fiat 500 L (2013-) 219134 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Гумекс - Fiat Punto (1999-2005) 211835 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Гумекс – Fiat 500 L 5pcs. (2013-) 219136

Има на залиха

Шифра:219136

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Fiat 500 L 5pcs. (2013-) 219136

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Fiat 500L (2013-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 5 парчиња

Тежина: 4,1 кг

Тежина 4.01 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Fiat 500 L 5pcs. (2013-) 219136”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Fiat500 LСите типови2013-
Врати се горе