Гумени патосници Гумекс - Fiat Punto (1999-2005) 211835 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - Fiat Stilo, Bravo (2007-) 213339 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Гумекс – Fiat Scudo (2007-) 212662

Има на залиха

ЦЕНА: 1,350 ден

Gumeni patosnici Gumex – Fiat Scudo (2007-) 212662

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Citroen Jumpy (2007-2016)

Peugeot Expert (2007-2016)

Fiat Scudo (2007-2016)

Toyota Proace (2013-2016)

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: комплет од 2 парчиња

Тежина: 4 кг

Тежина 3.92 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Fiat Scudo (2007-) 212662”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FiatSCUDOСите типови2007-
Врати се горе