Гумени патосници Гумекс - BMW 5er (F10/F11) (2010-2014), (2014-) 217304 ЦЕНА: 1,960 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW X3 (F25) (2010-) 217114 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW X1 (E 84) (2009) 214423

Има на залиха

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – BMW X1 (E 84) (2009) 214423
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW 1er (E87) (2004-2013)
BMW X1 (E84) (2009-2015)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,4 кг

Тежина 4.33 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – BMW X1 (E 84) (2009) 214423”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWX1E842009-
Врати се горе