Гумени патосници Гумекс - BMW 5er (E 60) (2004-2010) 213824 ЦЕНА: 1,870 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW X1 (E 84) (2009) 214423 ЦЕНА: 1,730 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW 5er (F10/F11) (2010-2014), (2014-) 217304

Има на залиха

Sku:217304

ЦЕНА: 1,870 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – BMW 5er (F10/F11) (2010-2014), (2014-) 217304
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW 5er (F10/F11) 2010-2017
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг

Weight 4.87 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – BMW 5er (F10/F11) (2010-2014), (2014-) 217304”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 5F10/F112010-2014
BMWСерија 5F10/F112014-
Back to Top